Ведуча з доньками станцювала під пісню Потапа.

Популярна українська телеведуча разом зі своїми доньками Діаною і Поліною взяли участь у челенджі, який влаштувала група «MOZGI». Хлопці разом з продюсером Олексієм Потапенком випустили трек «Карантин». Після цього мережею стало з’являтися все більше відео зі знаменитостями, які повторюють рухи за учасниками групи. Лілія Ребрик зі своєю сім’єю приєдналася до таких українських зірок, як Насті Каменських, Євгена Кошового, Каті Осадчої і Юрія Горбунова, і станцювала під «Карантин», інформує Ukr.Media.

Лілія опублікувала на своїй сторінці відео, на якому показала, як вона зі старшою Діаною і молодшою Поліною танцює під відомий трек. Судячи з усього, зоряна сім’я знімала відео, перебуваючи у дворі свого будинку. Для відео Лілія наділу зручний в’язаний светр, спортивні штани і уггі. «Дівочий склад. Дика сімейка прийняла челендж», — підписала Лілія публікацію.

«Які ви класні», «Розумники!!! Танцювальна родина!», «Боже мій, які дівчатка!!!!! Усі однаково красиві», «У Діани дуже класне відчуття ритму», «Красоточки позитивні))», «Ліля, які Ви класні й молодці!», «І всі різного віку!!!!! Особливо мені подобаються ніжки у принцес, очаровашки», — написали захоплені підписники.