Оля Полякова продемонструвала струнку фігуру, але фанати збентежені худорбою співачки. Як лялька — пишуть коментатори.

Співачка приголомшила ляльковим тілом, інформує Ukr.Media.

Відома українська співачка і “Королева ночі” Оля Полякова здивувала шанувальників новим знімком, на якому виглядає, як лялька. На своїй сторінці в Instagram знаменитість опублікувала фото, на якому продемонструвала худу фігуру.

“Передноворічний жорсткий графік позитивно позначається на фігурі, але не дуже на психіці! Тому я худа і нервова”, — підписала кадр Оля.

На знімку зірка стоїть в бежевому боді, яке підкреслює вузьку талію і довгі ноги.

Деякі підписники не повірили, що Полякова виглядає саме так, і звинуватили її в Фотошопі, але є і ті, кому дуже сподобалася її фігура і вони засипали співачку схвальними коментарями:

“Худа бо молода, це фотошоп”, “не можна так ретушувати, перебір, але ноги, правда, красиві”, “У мене теж графік, але мені терміново потрібна така ж талія”, “Охххх, ось це Я розумію фігурка. Ніякого пафосу — чистий кайф”, “талія вогонь. Скільки сил, праці і дисципліни в неї вкладено. Ви мій мотиватор”, “ви в ідеальній формі”, “заради такої талії можна і понервувати”, “як завжди на висоті!”, “Ох і шикарна просто”, “фігура вогонь”, “Лялька”, “Барбі”, “Оленька, ви занадто худа”, “вам терміново потрібно поїсти, аж надто худа”.