Ведуча розкрила принципи виховання дітей.

Ведуча ранкового шоу «Ранок з Україною» порадувала своїх шанувальників фотосесією з доньками Поліною і Діаною, інформує Ukr.Media.

Зіркова матуся зі своїми дівчатками позували на камеру в нарядах з однаковими квітковими принтами. На фото вони повеселилися у себе в саду.

У коментарі до сімейної зйомки Лілія розповіла про свої принципи виховання дітей. Ребрик зізналася, що практично щодня вона вчиться бути мамою. Одним з найголовніших принципів у вихованні знаменитість вважає повагу особистого простору дитини. Контролювати дітей ведуча намагається м’яко і непомітно.

«Слухати і чути, а також враховувати їхню думку. Хто не лише знає мрії дитини, але і розуміє їх мотиви, той насправді буде близьким зі своїм малюком. Зараз ми з Діаною читаємо «Маленького принца та багато розмовляємо про мрії», — розповіла зоряна мама.

Також Лілія вважає, що надзвичайно важливо стати для дітей прикладом, а не виховувати їх:

«Діти підсвідомо копіюють своїх батьків. З цієї причини не читайте їм лекції. У першу чергу почніть змінювати себе».

Також Ребрик вважає, дуже важливо вірити у свою дитину і підтримувати всі її починання. Але найголовнішим, ведуча вважає любов. Саме любов батьків допомагає дитині досягати найвищих висот.