Актуальні новини

Львів’ян запрошують на концерт-історію «Гаррі Поттер» від LUMOS Orchestra та хору «Євшан»

Через високий попит концертів буде два – о 16:00 та о 19:00, повідомляють організатори Lutsyshyn Promo і Promotions.

Диригент концерту – Роман Кресленко. Художній керівник – Діана Коваль.

«Симфонічний оркестр та хор зачарують вас епічністю та красою музики з усієї кіносаги про хлопчика, що вижив. Програма обрамлена цілісною історією та ексклюзивним відеорядом, що дозволять зануритись у магічний всесвіт Джоан Роулінг як ніколи раніше. Окрім того, усі охочі матимуть змогу позмагатися за Кубок Гоґвортсу і в цій боротьбі кожен слухач зможе вплинути на перемогу!

«Тож якщо ви такі ж палкі прихильники «Гаррі Поттера» як і наш оркестр; якщо імена Джона Вільямса, Патріка Дойла, Ніколаса Гупера та Александра Деспла змушують ваше серце тремтіти у передчутті прекрасної музики; якщо ви завжди мріяли відвідати крутий захід, присвячений магічному світу і створений тими, хто сам цим світом захоплюється — вам неодмінно до нас!», – запрошують організатори Lutsyshyn Promo і Promotions.

Як зазначено, попит на квитки є дуже великим, тож тим, хто хоче потрапити на концерт, варто поспішити придбати свої квитки. На концерт о 19:00 залишились лічені квитки, а на подію о 16:00 залишилась половина місць.

Квитки 16:00 тут – https://lviv.karabas.com/ua/garri-potter-koncert-istoriya-1/order/

Квитки 19:00 тут – https://lviv.karabas.com/ua/koncert-istoriya-garri-potter/order

Як відомо, симфонічний оркестр LUMOS Orchestra – справжні чарівники та майстри фентезі і фантастики. У 2020 році оркестр відсвяткував своє 10-річчя, і за свій творчий шлях має значні здобутки: великі тематичні концерти «Володар Перснів», «Гаррі Поттер», «Зоряні Війни», «Доктор Хто», та за мотивами мультфільмів студії Disney й відеоігор; близько 700 різноманітних саундтреків у репертуарі, сценічні та творчі кліпи і записи. Оркестр з радістю бере участь у тематичних фестивалях (Comic Con Ukraine, ґеймерські, тощо) та співпрацює з різноманітними творчими колективами та артистами. Також LUMOS Orchestra гастролюють за кордоном та мали нагоду виступати перед видатними акторами та розробниками ігор. Музиканти оркестру – фанати своєї справи та справжні ґіки, отож розуміються не лише на музиці власних концертів, але й на її змістовному наповненні та першоджерелах. Кожен проєкт колективу завжди більше, ніж просто концерт. LUMOS Orchestra створює сюжетні видовища, поєднані тематичними історіями; інтерактивні івенти для слухачів, що завжди збирають повні зали шанувальників та залишають по собі неймовірні емоції та враження.

  Фінальний акорд

Галицький камерний хор «Євшан» – молодіжний хор, який має цікаву творчу біографію. Колектив гастролював у США, Канаді та багатьох країнах Європи, брав участь у міжнародних конкурсах та фестивалях, першими втілював у життя твори багатьох українських та закордонних композиторів.

https://zaxid.net/resources/photos/news/500_DIR/202201/1534030_2141100.jpg?202201171657

Залишити відповідь