Актуальні новини

Марія Бурмака представить у Львові проєкт “Улюблені класики”

Проєкт – унікальний і масштабний. Народна артистка України Марія Бурмака записала 15 композицій на вірші класиків української поезії – від Шевченка до Стуса і покаже їх 13 вересня в Українському католицькому університеті – на зустрічі зі студентами.
Над записом «Улюблених класиків» працювала команда професіоналів. Серед них такі музиканти, як Геннадій Бондар, Андрій Мороз, Олександр Лисенко, Кирило Бородін, Маша Хмельова. Саундпродюсер проєкту – Вадим Лисиця, студія FOXXSTUDIOS.
“Я давно мріяла зробити такий проєкт, – розповідає Марія Бурмака. – Це альбом з 15 сучасних пісень на вірші українських класиків. Поезія Олени Теліги, Івана Франка, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Стуса та інших авторів оживають у піснях. Це і є альтернативна форма подачі вивчення української класичної літератури».
Співачка наголошує: хоче достукатися до кожного серця, донести безцінний матеріал, який українські класики залишили нам у спадок.Окрім, альбому з 15 треками, артистка проведе презентаційні музично-поетичні зустрічі у шести містах України для студентів та викладачів вищих навчальних закладів.
Проєкт втілено за фінансової підтримки Українського культурного фонду.
Тетяна КОЗИРЄВА, Львів
 

  Стан здоров'я Софії Ротару прокоментував її концертний директор

Залишити відповідь