Актуальні новини

Марія Бурмака представить у Львові проєкт “Улюблені класики”

Проєкт – унікальний і масштабний. Народна артистка України Марія Бурмака записала 15 композицій на вірші класиків української поезії – від Шевченка до Стуса і покаже їх 13 вересня в Українському католицькому університеті – на зустрічі зі студентами.
Над записом «Улюблених класиків» працювала команда професіоналів. Серед них такі музиканти, як Геннадій Бондар, Андрій Мороз, Олександр Лисенко, Кирило Бородін, Маша Хмельова. Саундпродюсер проєкту – Вадим Лисиця, студія FOXXSTUDIOS.
“Я давно мріяла зробити такий проєкт, – розповідає Марія Бурмака. – Це альбом з 15 сучасних пісень на вірші українських класиків. Поезія Олени Теліги, Івана Франка, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Стуса та інших авторів оживають у піснях. Це і є альтернативна форма подачі вивчення української класичної літератури».
Співачка наголошує: хоче достукатися до кожного серця, донести безцінний матеріал, який українські класики залишили нам у спадок.Окрім, альбому з 15 треками, артистка проведе презентаційні музично-поетичні зустрічі у шести містах України для студентів та викладачів вищих навчальних закладів.
Проєкт втілено за фінансової підтримки Українського культурного фонду.
Тетяна КОЗИРЄВА, Львів
 

  Слава Камінська потрапила під крапельницю з сильним отруєнням

Залишити відповідь