Чоловік артистки показав першу фотографію новонародженої доньки.

Українська співачка Наталка Карпа приймає поздоровлення. Вчора стало відомо, що артистка вперше стала мамою, інформує Ukr.Media.

Так, 38-річна співачка Наталка Карпа народила своєму чоловікові-герою АТО Євгену Терехову дочку.

Про це повідомив сам новоспечений батько на своїй сторінці в Instagram. Чоловік поділився зворушливим знімком крихітних ніжок маляти, а також написав цілий пост про першу зустріч з дитиною.

“Нарешті… Я зустрівся з дівчиною, яка підкорила моє серце — з першого погляду. Наталі, вибач. Я перший раз бачу цю дівчину, але я вже без розуму від її краси, від її першої усмішки, від її ангельських очей і від її смаглявої шкіри. Вона втілення чистоти, вона — це подарунок з небес.

Правда, поки ще злегка плаксива. У мене були зустрічі з головними жінками в моєму житті… з мамою та старшою донькою, з моєю коханою (твоєю мамою), ну, і тепер з тобою. Це наше перше знайомство. І я, як справжній чоловік, намагаюся дихати рівно і не подавати знаків, що я закоханий без пам’яті вже за ці кілька секунд. Великі губи, очі — ну яка ж вона красива! Вся в мене”, — поділився емоціями чоловік співачки.

Сама Наталка поки не прокоментувала народження дочки. Вперше про вагітність Карпи стало відомо 15 серпня. Тоді майбутня мама поділилася відеозверненням, в якому розповіла про свою вагітність і зізналася, що планує піти у декретну відпустку. Артистка пояснила це тим, що материнство для неї важливіше.

Ім’я новонародженої дівчинки поки невідоме. За даними ЗМІ, обирала його сама Наталка. Співачка і її чоловік домовилися, якщо у них буде син, то його назвуть Едуардом, а якщо дівчинка — ім’я придумає сама Карпа.

  Alyona Alyona розповіла, де збирається відгуляти весілля

Нагадаємо, Наталка Карпа та Євгеній Терехов зустріли один одного у 2015 році. Через рік закохані побралися і вже у вересні зіграли весілля у Львові. У жовтні 2019 року подружжя влаштувало вечірку на честь дитинки та дізналися, що у них буде дівчинка. Для Наталки ця дитина стала першим, а ось у Євгенія є дочка від першого шлюбу.