Актуальні новини

Меган Маркл і принц Гаррі переїжджають з Кенсінгтонського палацу

Меган Маркл і принц Гаррі більше не будуть жити разом з іншими членами королівської сім’ї.

Ще кілька місяців тому в мережу потрапила інформація, що подружжя Меган Маркл і принц Гаррі планують переїхати з Кенсінгтонського палацу, в якому живе вся королівська родина. І це виявилося правдою. Буквально днями представники сімейства підтвердили цю інформацію, повідомивши, що герцоги Сассекські переїжджають жити в котедж у Вінздорі, інформує .

“Цей, давно запланований, переїзд забезпечить постійну підтримку роботи герцога і герцогині, коли у них буде своя сім’я і коли вони переїдуть у свою резиденцію в Фрогморський котедж”, – повідомили представники сім’ї.

Також повідомляється, що офіс подружжя тепер буде розміщений не в Кенсінгтонському палаці, а в Букінгемському: “Королева дала свій дозвіл герцогу і герцогині Сассекським заснувати свій домашній офіс в Букінгемському палаці. У подружжя з’явиться свій спеціаліст з комунікацій, який буде звітувати перед міністром зв’язку королеви, Доналом МакКейб, і цілий штат співробітників, які допоможуть їм працювати на благо держави”, – повідомляється в заяві.

  Фільм "Номери", над яким Сенцов працював у російській колонії, презентують на Berlinale 2020

Залишити відповідь