Схоже, скоро нас чекає возз’єднання “чудової четвірки” — Вільяма, Кейт, Гаррі та Меган.

Королева Єлизавета попросила принца Гаррі та Меган Маркл, які отримали фінансову незалежність і поїхали будувати самостійне життя в Північну Америку, повернутися до Великобританії, щоб в останній раз виконати свої королівські обов’язки. Її Величність бажає, щоб герцоги Сассекські були присутні на щорічній святковій службі з нагоди Дня Співдружності націй разом з іншими членами королівської сім’ї. Захід пройде 9 березня 2020 року. У цей день представники 53 країн-членів зберуться у Вестмінстерському абатстві на годинну церемонію, інформує Ukr.Media.

Якщо принц Гаррі та Меган Маркл виконають прохання королеви та приймуть запрошення, їм доведеться закінчити всі свої справи в Канаді та США. Крім того, це означає, що «прекрасна четвірка», — принц Вільям, Кейт Міддлтон, принц Гаррі та Меган Маркл — знову опиняться на одному заході та будуть позувати разом на радість репортерів з усього світу.

Нагадаємо, що в даний час принц Гаррі та Меган Маркл будують життя в Канаді, а днями вони відвідали закритий саміт в Маямі з питань альтернативних інвестицій, де зібралися найвпливовіші мільярдери зі всього світу. Крім того, пару чекають на «Оскарі». За чутками, на майбутній церемонії герцоги Сассекські вручатимуть призи в одній з головних номінацій. Для Меган, яка всіма силами мріє повернутися в акторську професію, це було б відмінним шансом ще раз нагадати про себе світовій кіноспільноті.