Навіть Скеля в житті типовий батя.

Актор Дуейн Джонсон може бути жорстким хлопцем на екрані й на рингу, але в житті він не тільки такий же батько, як багато інших батьків, але ще й батько, який обожнює незграбні жарти. І одна з трьох дітей відчула це, коли тато заявився до неї у твіттер. Але вийшло, звичайно, мило, адже як можна соромитися такого батька, інформує Ukr.Media.

Кіномани, що стежать за життям актора і просто хорошого хлопця Дуейна Джонсона, знають, який у знаменитості щільний графік. І незрозуміло, як 47-річний чоловік взагалі примудряється знаходити час ще на сім’ю і тренування.

Але розпорядок розпорядком, а соцмережі ніхто не відміняв (Скеля взагалі один з найбільш активних зірок в інстаграме і твіттері) — тим більше коли потрібно пожартувати над нащадком. Старша дочка Джонсона, Симона Олександра, 6 лютого опублікувала твіт з питанням.

  • Я хочу лягти подрімати або продовжити їсти?

Нам всім би її проблеми. Люди в коментарях прийшли до висновку: навіщо вибирати, якщо можна зробити й те, і інше? А потім до коментаторів прийшов батько Сімони та нагадав доньці, в чиїй родині вона росте.

  • Ти Джонсон, а ми не знаємо, що таке «подрімати», лол. Поїси.

Здається, дівчина не поділяє цінностей Скелі.

  • Говори за себе

На цьому миле-незручне листування було закінчене, і фанатам залишалося тільки радіти з того, як забавно Джонсон потролив доньку. А ще — дивуватися тому, як дівчина все-таки схожа на свого тата. Ні, правда, це ж майже міні-версія Скелі.