Актуальні новини

Мій Art may

Нехай у вашому житті завжди буде простір і місце для культури. З нею легше і досі можливо залишатись людьми!

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1586214 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1586214{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

+1 простір в мережі галерей/мистецьких крапок Павла Гудімова у Львові. Цього разу галерея Пентхаус на Зеленій 20. Галерея відкрилась виставкою Ver Sacrum/Весна Священна. Павло Гудімов та галерея проводять кураторські екскурсії. Навідувалась. Прекрасне місце, варте огляду безвідносно до того, що тут експонується. Реставраційні роботи, дизайн простору, наповнення, локація, енергетика, сам будинок.

«Пам’яті тої, що пам’ятає». Друга масштабна виставка у Jam Factory Art Center. Проєкт обʼєднує роботи художниць та художників з України, країн Східної Європи та Центральної Азії, створені у проміжку між 1950-ми та 2024 роком. Кураторки: Марія Ланько та Лізавета Герман.

Юрій Смольський та проєкт «Горизонт» у Shum Art Gallery. Дана виставка є продовженням попередньої серії рисунків «Графіт», де автор намагається фіксувати відчуття сьогодення чи відсторонення від нього… Його спроба заглянути за горизонт.

«Умовне». Так називається виставка Сергія Радкевича у DetenpylaGallery. Галерея працює за попередніми записами та домовленістю. Телефонуйте: +380639407881, або стукайтесь чи пишіть емейли, або на сторінку в інстаграм.

«Деокупація пам’яті» Галини Дудар у Дзизі.

Новий виставковий проєкт «Блукання в собі » у Центрі інтелектуального мистецтва «Меркурій». Виставка про людину, її протистояння політичним режимам та ідеології. Роботи Олекси Новаківського, Святослава Гординського, Євгена Лисика, Осипа Васьківа, Карла Звіринського, Миколи Трегуба, Вудона Баклицького, Михайла Красника, Андрія Саєнка, Романа Жука, Ярини Шумської, Терези Барабаш. Виставка експонується у чотирьох символічних блоках. Більше інформації на сторінці центру.

У PM Gallery виставковий тандем Людмили Лободи та Соломії Лободи. Живопис доньки та мами, абсолютно полярна творчість у часі створення самих робіт та місця. Період творчості Людмили Лободи 1973-1978 роки, натомість Соломія експонує роботи 2020-2023 років.

«Весняні Сугестії» Тараса Самотоса у художньо-меморіальний музей Олени Кульчицької. Виставка-присвята з нагоди 60 ліття від дня народження автора є ретроспективою і репрезентує творчість Тараса Самотоса впродовж 19992-2020 років. Кураторський проєкт Івона Лобан, Наталії Самотос та Любові Кость.

  Дженніфер Лопес натякнула на заручини з Беном Аффлеком через 19 років після розлучення

У Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького – Григорій Лоїк «МАЙДАН – ВІЙНА – МАРЕ». Виставка є присвятою пам’яті дружини Марії та драматичним подіям революції Гідності й російсько-української війни. Використавши досвід роботи з сучасною сценографією, художник сконструював складний простір, де кожен твір є самодостатнім, але водночас не має замкнутої герметичної структури, він активно взаємодіє з суспільним та часовим контекстом, часто виходячи за рамки класичного полотна. ( з релізу проєкту)

Галерея «Зелена канапа» експонує колекцію керамічних арт-об’єктів, які можуть бути й прикрасами – «Місто перснів» Олени Василевич. Роботи на виставці створені у 2023-2024 роках та є символами споруд, які на думку та в уяві авторки будуть побудовані в Україні після перемоги.

У Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького «Онтологія Карнавалу» Юрія Чаришнікова.

Дві актуальні виставки у Домі Франка: «Коли ще звірі говорили» Анни Войтюк (перша персональна виставки авторки) та

«У вирії мережива» Наталіїї Дубовицької.

У Музеї етнографіі та художнього промислу відкрилась виставка Володимира Немири. Роботи автора зберігаються у різних мистецьких колекція світу, як приватних, так і інституційних.

Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові презентує виставку «Ще раз Батерфляй». Виставковий проєкт про історію постановки опери Джакомо Пуччіні «Мадам Баттерфляй» та роль Соломії Крушельницької у тріумфі цього твору на світових сценах.

«Любов.Розп’яття» – нова експозиція сакрального мистецтва у Iconart Contemporary Sacred Art Gallery. Це спільна виставка наших та мисткинь у цій сфері мистецтва.

Триває виставка Віктора Жмака у Трапезній Ідей. Ця виставка – маленька частина великого творчого доробку автора. Роботи художника у музеях та приватних колекціях усього світу.

У Львівському муніципальному мистецькому центрі відкриті та тривають дві виставки. Скульптура ужгородського митця Олега Путрашика «Несучі конструкції» та живопис з архівними фото Сєвєродонецька Олександра Кучинського.

  Український фільм «Цензорка» переміг у чотирьох номінаціях словацької кінопремії

Виставка живопису «Різне» Гліба Рахманіна у Львівському органному залі.

Молоде мистецтво, зокрема скульптура у Львівській національній академії мистецтв. Виставка скульптури «Пластичні пошуки» демонструє експерименти молодої генерації скульпторів нинішніх студентів ЛНАМ, а також її нещодавніх випускників.

Ця підбірка точно не включає усіх виставок та мистецьких подій, а є лише особистим оглядом. Доповнюйте власними рекомендаціями.

Травень ілюструю фото Odri Stachiw з аукціону Сила Мистецтвa Vol.3, який організувала у Львівська національна філармонія Іоланта Пришляк. Оглядаю роботу Богдана Пікулицького «Натюрморт для тенісу».

Оригінал

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter
  • Виставки
  • Юлія Хомчин

показати всі
приховати

Залишити відповідь