Співачка показала архівний кадр.

На початку осені минулого року українська співачка Міка Ньютон, яка посіла 4 місце на “Євробаченні 2011”, публічно зізналася, що перенесла кілька операцій через рак яєчника, інформує Ukr.Media.

Через чотири місяці 34-річна артистка вирішила розповісти про те, як боролася з онкологією і показала фото на лікарняному ліжку. За словами Міки, після другої операції лікарі їй сказали, що у неї вже третій ступінь захворювання і їй знадобиться 12 курсів хіміотерапії. Крім того, медики повідомили їй, що вона ніколи не зможе народить дитину.

“Рік тому після другої операції мені сказали, що у мене рак яєчників третьої стадії. Вони сказали, що мені знадобиться 12 курсів хіміотерапії, і найсерйознішою новиною було те, що я ніколи не зможу бути мамою. Не думаю, що у мене коли-небудь знайдуться слова, щоб описати те, що ми пройшли…”, — поділилася спогадами співачка.

Через тиждень Ньютон отримала результати аналізів і виявилося, що лікарі були не праві. Насправді, у неї була перша стадія раку. А це означало, що виконавиця все-таки одного разу зможе народити дитину.

“Сталося диво! Через тиждень аналізи повернулися, і у мене була перша стадія, так що в один прекрасний день у мене ще буде шанс завагітніти! Ніколи не відмовляйтеся від своєї мрії. Молитви і позитивні думки зцілюють! Я щиро вірю, що вся духовна робота, яку я виконала до операції, спрацювала! Троє онкологів, які були на операції, не повірили результатам аналізів! Я знаю одне — якщо ви приймете все у своєму житті як урок, а не як покарання, Ви будете винагороджені великим часом і, будь ласка, ніколи не переставайте мріяти!”,- звернулася до підписників Міка.

  У Львові готують перший в Україні музичний аудіосеріал «Бажанський. Опери»

Потрібно нагадати, що у 2018 році виконавиця стала дружиною американця. Про діагноз онкології, вона дізналася через рік після церемонії одруження.