Актуальні новини

Мінкульт презентував візуальну концепцію 30-річчя незалежності України

Міністерство культури та інформаційної політики (МКІП) представило айдентику та слоган до святкування 30-ї річниці незалежності України, повідомила прес-служба міністерства в понеділок, 24 травня.

Графічна візуалізація комплексу образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів, які формуються із зображень, фотографій, символів, та стають основою динамічної айдентики, що розквітає, як сама країна. Айдентику розробила креативна агенція «Провід».

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1519421 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1519421{
margin: 0!important;
}
}

Основний слоган проекту – «Ти у мене єдина». У МКІП пояснили, що це слоган, який є певним універсальним зверненням до країни, квітки, незалежності та нації.

«Квітка – образ, що розкриває ідею держави. Вона росте та квітне, поєднуючи у собі розмаїття символів. Квітка є одним з найдавніших символів в орнаментально-знаковій культурі України. Її походження прослідковується ще з епохи енеоліту, а різні інтерпретації цього зображення зустрічаються в місцевих орнаментах по всій Україні. Квітка є центральним елементом Петриківського розпису. Це і є зрозумілим та універсальним символом для усіх, що об’єднує країну. Тож, до Дня Незалежності була створена власна версія цього сакрального зображення: квітка, яка буде формуватися образами сучасних досягнень», – йдеться у повідомленні.

Кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів цього регіону, а також квіти-символи сфер діяльності, як-от медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво. Також додатково передбачена спрощена форма логотипу для використання на маленьких форматах, а також для друкованих або вишитих логотипах.

Нагадаємо, святкування Дня незалежності України триватиме три дні – з 22 до 24 серпня. Зокрема, безпосередньо на День незалежності заплановано провести два військові паради: один на воді в Одесі, а інший – на Суші в Києві.

  8 лютого — день Федора-поминальника: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь