Актуальні новини

Мінкультури веде діалог із ЮНЕСКО щодо прискорення процедури включення українського борщу до списку нематеріальної культурної спадщини

Міністерство культури та інформаційної політики веде діалог із ЮНЕСКО та посольством України у Франції, щоб прискорити процедуру включення українського борщу до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

“У діалозі з ЮНЕСКО та посольством України у Франції, щоб прискорити процедуру для включення борщу до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО”, – написав міністр Олександр Ткаченко у Телеграм-каналі.

Також міністр оголосив про старт культурного проєкту “Український борщ єднання”.

“За підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та на запрошення “Товариства Друзів України в Варшаві” відомий український кухар Євген Клопотенко розповість про український борщ у прямому ефірі польського ранкового шоу Dzień Dobry на TVN, а потім приготує страву для запрошених гостей”, – у повідомленні.

Зазначається, що проект покликаний допомогти збиранням коштів українцям, які перебувають на територіях активних бойових дій, або були змушені залишити свої будинки.

“І, звісно ж, під час проведення заходів ми інформуватимемо європейське суспільство про жахіття, що творять сучасні фашисті із росії на нашій землі. Ми маємо об’єднати Європу та світ проти збройної агресії рф! І хай цей культурно-кулінарний проект цьому допоможе!” – заявив Ткаченко.

  У Хуліо Іглесіаса з'явився позашлюбний син

Залишити відповідь