Співачка Slavia спантеличила шанувальників свіжими фото на фоні нової квартири DZIDZIO. Розлучення — це фейк?

Відома зоряна пара SLAVIA і DZIDZIO недавно шокували своїх шанувальників заявою про те, що вони розлучаються. Колишні розповіли, що вже якийсь час не проживають разом, і ділять спільне майно. Після шести років шлюбу і двадцяти років відносин вони вирішили розлучитися. А ось в недавній публікації DZIDZIO в своєму Instagram показав відносно нову квартиру, а в коментарях до посту мило поспілкувався зі своєю колишньою дружиною. Це наштовхнуло підписників на думку про те, що колишні знову разом. Більш того, новий пост Ярослави тільки підігрів ці чутки, інформує Ukr.Media.

Ярослава у себе на сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала нові фото. У кадрі жінка позувала в купальнику, намагаючись освоїти сапборд. На дошці SLAVIA каталася на озері, на яке виходять вікна тієї самої квартири Дзідзьо. У коментарях підписники стали писати про те, що колишні вирішили помиритися і з’їхалися. Розлучення пари називають фейком.

  • “Маєте приголомшливий вигляд, але виходить, що розлучення — фейк”,
  • “Це швидше всього так розділили майно”,
  • “Ми вже зрозуміли, що це був тільки черговий піар хід з розлученням…”,
  • “Славія щось коментуйте на рахунок примирення з Дзі…. Зрозумійте багато хто зайняв вашу позицію… Нам цікаво. Мир то мир, але якщо це піар ходи, то це капець….”, — пишуть фоловери.