Монатік розповів, за скільки продав Лободі пісню "40 градусів". Монатік продав цю пісню ще 10 років тому.

Яку суму заплатила Лобода, інформує Ukr.Media.

Дмитро Монатік (MONATIK) не тільки талановитий виконавець, але і ще автор мегапопулярних хітів. На початку творчого шляху артист навіть заробляв тим, що писав композиції для інших музикантів.

Так, в недавньому випуску програми» Позаочі «Монатік розсекретив, що 10 років тому продав Світлані Лободі текст пісні “40 градусів”. Тоді у композиції була робоча назва “Подобається”.

“Одним з величезних досягнень у моєму житті як автора було написання пісні “40 градусів”. Коли Свєта вибрала цю пісню у свій репертуар, для мене це був якийсь просто топ мрій”, — поділився спогадами Монатік.

За словами Дмитра, він хотів отримає за хіт 500 доларів, проте Лобода була згодна тільки на 400. Після кількох годин роздумів команда Світлани все-таки погодилася на умови тоді ще маловідомого співака.

“Її адміністратор сказав: “Так, ми беремо за ось таку суму”. А вона не відповідала тій, яку я назвав. Я назвав 500 доларів. Артем сказав: “за 400 заберу”. Я сказав, що за 400 не віддам, сума 500. Потім дві години сидів над телефоном і сподівався, що все-таки передзвонять. І вже був готовий віддавати за 400, але передзвонили і сказали: “так, забираємо за 500”, — розповів співак.

Відзначимо, що зараз гонорари Монатіка за треки для інших виконавців складають від трьох до семи тисяч доларів.