Актуальні новини

Львівська облрада вимагає позбавити держфінансування фільм про ЛГБТ

Львівська облрада на засіданні у вівторок, 16 листопада, звернулася до міністерства культури та інформаційної політики, Державного агентства України з питань кіно з вимогою позбавити державного фінансування виробництво фільму Хачіка Васіляна «Мій юний принц». Звернення, зініційоване ВО «Свобода», підтримали 46 депутатів.

У вересні цього року фільм про дорослішання й ЛГБТ-стосунки між чоловіками «Мій юний принц» переміг на 17 конкурсі Держкіно, яке профінансує його у розмірі 20 млн грн. Реліз запланований на липень 2022 року. Депутати обурені, що журі конкурсу вирішило надати державну підтримку стрічці, яка, на думку обласних обранців, ображає релігійні почуття більшості українців.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1530416 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1530416{
margin: 0!important;
}
}

«І на це кіно з державного бюджету буде виділено 20 мільйонів гривень! Чому журі конкурсу вирішило надати державну підтримку картині, у якій відверто знущаються з релігійних почуттів християн?! Невже творчі люди, очевидно авторитетні в своїй царині, не відчули, не побачили цієї зневаги та насмішки над святими для мільйонів українців речами?», – йдеться у зверненні Львівської облради.

Депутати вважають неприпустимим не тільки фінансування фільму режисера Хачіка Васіляна «Мій юний принц» із державного бюджету, а й загалом вихід та демонстрування цієї стрічки. Відповідні вимоги скерували до Держкіно та міністерства культури.

У центрі сюжету стрічки режисера Хачіка Васіляна «Мій юний принц» – 17-річний підліток Поль, який страждає на хворобу розладу психіки. Він веде розгульне життя у своєму шикарному домі. Хлопець відчуває нездоровий сексуальний потяг до власної матері Софії. Все змінюється з появою інших героїв – Марка та його сина Антуана. Між дорослими зав’язуються стосунки, а також між Полем та Антуаном. У результаті це призведе до трагедії – справи про подвійне вбивство.

  Сергій Притула зворушливо, але з гумором привітав дружину Катерину з 5 річницею весілля

У стрічці знімуться українські актори: Ахтем Сеітаблаєв, Петро Ниньовський, Вікторія Литвиненко, Євгеній Лісничий, Ксенія Жданова, Анастасія Пустовіт, Павло Вишняков. Продюсером ЛГБТ-історії буде Олексій Гладушевський, який вже назвав фільм масштабним арткіно з по-справжньому шекспірівським сюжетом – «українським «Гамлетом».

Залишити відповідь