Актуальні новини

Музеї Баварії почали формувати колекції про COVID-19

Музеї Баварії, що на півдні Німеччини почали збирати колекції, присвячені історії пандемії коронавірусної інфекції COVID-19.
 
Про це повідомляється на сайті Deutsche Welle, із посиланням на агенцію DPA.
 
“Газетні статті про розвиток пандемії, відео концертів з балконів, аудіозаписи оголошень рятувальних служб – все це свідчення, які не мають бути втрачені” – вважають у баварських музеях. 
 
“Ми створюємо онлайн-архів пам’яті регіону. Ті, хто сьогодні стикаються з карантинними обмеженнями, дистанційною роботою та масовими закупками запасів, незабаром стануть свідками історичних подій”, – каже директорка краєзнавчого музею Фіхтельгебірге в місті Вунзидель Сабіне Цеєнтмаєр-Ланґ.
 
Музеї Баварії  почали збирати колекції, присвячені історії пандемії коронавірусу.
 
“Такі колекції важливі для вітчизняних музеїв”, – каже представник Спілки недержавних музеїв Баварії Вольфґанґ Штеблер, цитує агенція DPA.
 
За словами Штеблера, криза, викликана пандемією, вже зараз є “історією медицини та сучасності”. Її свідчення – це, наприклад, оголошення про зачинення магазинів, ресторанів, порожні площі та громадські місця. “Якщо ми зараз не зробимо фото (цих об’єктів. – Ред.), то скоро вони зникнуть”, – говорить Штеблер.
 
Міський музей Мюнхена опублікував на своєму сайті добірку знімків фотографа Олафа Отто Бекера, який задокументував місто під час коронавірусної кризи.
 
На його світлинах можна побачити безлюдну головну площу міста – Маріенплац, чергу з авто на в’їзді в drive-in-center тестування на COVID-19 та перехожих у масках. 

  Міжнародний день лісів - відзначається 21 березня

Залишити відповідь