Леонов закінчив у 1955 році 10-ю Військову авіаційну школу початкового навчання льотчиків в Кременчуці, а через два роки — Чугуївське військове авіаційне училище льотчиків.

Радянський космонавт Олексій Леонов помер на 86-му році життя, інформує Ukr.Media.

В останні роки космонавт тяжко хворів.

Цю інформацію також підтвердили у прес-службі Центру підготовки космонавтів (ЦПК) імені Гагаріна. Помічниця Леонова повідомила, що його поховають у вівторок, 15 жовтня, на меморіальному кладовищі у Митищах.

Леонов закінчив у 1955 році 10-ю Військову авіаційну школу початкового навчання льотчиків в Кременчуці, а через два роки — Чугуївське військове авіаційне училище льотчиків, після чого в 1960 році був зарахований до першого загону радянських космонавтів.

18-19 березня 1965 року він здійснив політ у космос другим пілотом на кораблі «Восход-2» спільно з Павлом Бєляєвим і здійснив перший в історії вихід у відкритий космос. У липні 1975 року — спільно з Валерієм Кубасовим здійснив другий політ у космос і був командиром «Союзу-19», коли вперше була проведена стиковка кораблів двох різних країн. В результаті космонавту було двічі надано звання Героя Радянського Союзу.