Актуальні новини

На Львівщині урочисто перепоховали останки австро-угорських та російських воїнів

У середу, 11 листопада, у 102 річницю завершення Першої світової війни, на військовому кладовищі у селищі Івано-Франкове на Львівщині урочисто перепоховали віднайдені нещодавно останки австро-угорських та російських вояків.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1510384 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1510384{
margin: 0!important;
}
}

У Почесному консульстві Австрії у Львові розповіли, що захоронення австро-угорських та російських вояків, які загинули у вересні-жовтні 1914 року, було віднайдені під час польових досліджень місць боїв часів Першої світової війни у населених пунктах Бродівського та Яворівського районів Львівської області. Дослідження проводили члени учасники «Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» та ГО «Закінчимо війну».

Останки воїнів були знайдені під час польових досліджень місць боїв часів Першої світової війни на Львівщині (фото Почесного консульства Австрії у Львові)

У захороненнях було знайдено фрагменти військових одностроїв, спорядження, особистих речей. Також було віднайдено кілька військових ідентифікаторів австро-угорських вояків, проте через їх поганий стан встановити особисті дані загиблих, на жаль, неможливо.

Перепоховання відбулося за участі Почесного консула Австрії у Львові Маркіяна Мальського, народного депутата та члена дпутатської групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою Ростислава Тістика та голови «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» Любомира Горбача.

  Суспільне не підпише угоду з Аліною Паш про участь у «Євробаченні»

Залишити відповідь