Лілія похвалилася ідеальною фігурою.

Телеведуча Лілія Ребрик поділилася зі своїми підписниками соціальної мережі Інстаграм знімком, який був зроблений під час зйомки чергового випуску однієї з телепрограм. Поки робота телеведучої повністю не “паралізована” з-за карантину, вона їздить на зйомки, а тому українці можуть щоранку спостерігати свою улюблену передачу. Лілія постала перед шанувальниками у стильній сукні, захоплюючи їх своїми ідеальними формами, інформує Ukr.Media.

Лілія опублікувала фотографію, на якій позує в стильному платті трохи нижче колін кольору молочного шоколаду з широким поясом. Образ знаменитість доповнила білими човниками на високому каблуці, а так само зробила стильну зачіску і макіяж з акцентом на яскраві губи.

«У цей бунтівний час головне — бути сильними та підтримувати один одного», — пише Лілія в публікації. Підписники відзначили, що телеведуча виглядає просто чудово! «Відчуваємо оптимістичний настрій! Ви дуже гарні», «Людина-позитивчик, завжди милуюся вами», «Ви дуже позитивна людина! Захоплююся вами! Будьте здорові і щасливі!», «Дівчина з обкладинки!!!!», «Ліля яка ви Бомбезна жінка!», «Як завжди неперевершена!!!!», — пишуть підписники.