Актуальні новини

На Вінниччині розпочинається OPERAFEST TULCHYN за участі 400 артистів з 5 країн світу

Сьогодні, 27 серпня, на території палацу Потоцьких розпочинається  міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN – 2021. На фестивалі глядачі побачать 9 постановок, які презентують красу та феєричне розмаїття оперного жанру. Серед них грандіозне «Мюзикл-шоу» від Національної оперети України, концерт-прем’єра «Bad Boys In Opera», рок-опера «Орфей та Еврідіка назавжди», надзвичайні балети «Історії в стилі танго» та «Майська ніч», історична опера «Ярослав Мудрий», комічна опера «VIVA LA MAMMA!, або Театральні порядки та безлад», вогняне ексцентрик шоу «White night», а для дітей – фантастичний мюзикл «Аліса в країні чудес». Загалом під час фестивалю виступлять найкращі солісти з Канади, Польщі, Словаччини, України й Італії. А це понад 400 артистів.

«Окрім основної програми, глядачів, які приїдуть на фестиваль, чекатиме багато сюрпризів за межами фестивальної території – на головних вулицях Тульчина. У дні OPERAFEST TULCHYN, 27–29 серпня, місто перетвориться у велике «оперне фоє», у якому кожен знайде для себе чимало цікавих подій та проектів, – повідомляють організатори. – Для вуличних музикантів, майстрів, художників – для усіх буде місце на святковому ярмарку. Також передбачений конкурс на отримання відзнаки «OPERAFEST TULCHYN рекомендує». У ресторанах і готелях, що здобудуть відзнаку, у дні фестивалю пригощатимуть спеціальним оперним меню та пропонуватимуть ексклюзивні оперні послуги».

Передбачаючи велику зацікавленість фестивальними подіями, організатори з третього серпня запустили послугу «попереднього бронювання» місць у партерній зоні, а також традиційну «Чартерну програму», яка користується неабияким попитом, адже є найзручнішим способом у дні фестивалю доїхати до Тульчина, а по завершенні вистав повернутися назад у Вінницю. Вхід на територію буде відбуватися безкоштовно у порядку живої черги у конкретний сектор, згідно наявності у ньому вільних сидячих місць.
Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина, «День», фото з архіву авторки

  Олена Мозгова схудла на 20 кг та розповіла, як їй це вдалося

Залишити відповідь