Зірка мріє повернутися на свою батьківщину.

Популярна співачка Наташа Корольова сьогодні в центрі уваги. Зірка звернулася до президента України з проханням про допомогу. Подробиці вже в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Нагадаємо, що у 2016 році СБУ на 5 років заборонило Наташі Корольовій в’їзд до України. У 2018 році артистка подала на СБУ в український суд, а його рішення співачку не задовольнило. Тоді вона звернулася в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ). Тепер же колишня кохана Ігоря Миколаєва звернулася безпосередньо до президента України Володимира Зеленського.

Артистка поскаржилася, що через рішення суду вона не може приїхати в Київ і покласти квіти на могилу улюбленої бабусі. На її думку, тільки Зеленський зможе їй допомогти. На своїй сторінці в Instagram Наташа Корольова прикріпила відео, зняте за тиждень до того, як її бабуся померла. Попрощатися з улюбленою людиною їй все ж таки дозволили.

У день народження бабусі артистка поділилася наболілим. На її думку, вона як ніхто інший “на всьому пострадянському просторі” уособлює “колорит, темперамент, дух України” і пишається своїм походженням та вважає заборону на в’їзд абсурдним.

“Я направила листа на ім’я президента України Володимира Зеленського з проханням скасувати цю сфабриковану справу і дозволити мені в’їзд на мою історичну батьківщину! Тільки він своєю волею може скасувати цей ганебний вирок, розуміючи, як з акторами найулюбленішого народного серіалу “Свати” всю абсурдність ситуації і божевілля попередньої влади! Я вірю і сподіваюся, що в таке велике свято Покрови святої Богородиці відбудеться чудо та добро восторжествує, а моя бабуся на небесах дочекається справедливого рішення і буде спочивати з миром! Люблю тебе бабуся, спасибі тобі за любов, за твої колискові за щедрість і віру в хороших і добрих людей! З днем народження, бабуся”.

  "Справжнє лицемірство": Юлія Саніна прокоментувала дії Санти у фіналі "Танців з зірками"