Як виглядає зірка без макіяжу.

Літо вже закінчилося, але ще можна кілька днів насолодитися літніми сонячними променями, полежати біля моря. Звичайно, попереду ще оксамитовий сезон, але з літом ми вже майже попрощалися, інформує .

Багато зірок вирішили відправитися у відпустки, хапаючи тепло за хвіст. Так, Надія Мейхер, колишня солістка і перчинка групи «ВІА Гра», вибрала для свого відпочинку затишну і теплу Італію. Співачка в соціальній мережі постійно ділилась яскравими фотографіями.

Шикарна архітектура міст Італії, романтична Венеція і прекрасна Надія на цьому тлі. Багато шанувальників Наді не залишили поза увагою той факт, що українська співачка вирішила відпочивати без макіяжу. На її обличчі не помітно слідів туші або помади.

І підписникам така Мейхер припала до смаку! Легка, ніжна, щаслива. Саме така Надя посміхається зі знімків, чим дуже порадувала своїх шанувальників. Ті досить бурхливо відреагували на фото співачки, залишивши під постами велику кількість позитивних коментарів.

«Така гарненька!», «Шикарна дуже», «Ось Ви начебто не красуня писана, але щось у Вас є таке мега жіноче, що притягує увагу, від Вас просто тягне жінкою з великої літери» — вихваляють Надію шанувальники.