Старша сестра актриси Ольги Сумської, актриса Наталія Сумська дуже рідко розповідає про особисте життя, але все ж зробила невеликий виняток. Вона розповіла, чому повністю забезпечує свою 38-річну доньку Дашу. Наталя розповіла, що в сімнадцятирічному віці Дарина вступила в естрадно-циркове училище, і їй купили окреме житло. Дівчина була дуже талановитою ученицею, правда до тих пір, поки не зустріла свого чоловіка, інформує Ukr.Media.

Наталя дуже шкодує про те, що дочка кинула роботу і свій ансамбль прикордонних військ, в якому працювала шість років. Її вважали перлиною в колективі, її зіркова мама допомагала робити Даші костюми.

“Вона прекрасна, шикарна, красива, прекрасно співала, вона дуже талановита. Але, вибрала інший шлях, коли вийшла заміж”, — розповідає Наталя.

Три роки тому Даша стала вдовою, її чоловік пішов з життя.

“Три роки вона вдова, чоловік помер. Всі турботи за утримання тридцятивосьмирічної дочки і одинадцятирічної внучки лягли на мої плечі. Я повністю ними займаюся, всі проблеми на мені. Вона не хоче працювати і сподівається на те, що я їй все надам. Вона така в свого тата, який колись теж сподівався, що йому всі будуть пропонувати, а сам не йшов нікуди, все чекав милості. Я зовсім інша, йду і роблю. Вся робота мені корисна і подобається”, — каже Наталя.