На деяких фото телеведучу важко впізнати.

Днями 28-річна Настя Івлєєва повідомила своїм підписникам, що трохи прихворіла. На кілька днів телеведуча випала з робочого процесу, щоб відлежатися вдома. Час, що звільнився Настя провела з користю. Наприклад, вирішила розібрати архів своїх знімків, зроблених багато років тому, інформує Ukr.Media.

В інстаграмі Івлєєва опублікувала цілу добірку старих кадрів, на яких підписники впізнали її з великими труднощами. Один зі знімків був зроблений в 21-й день народження Насті, а інші — відразу ж після її переїзду з рідного Санкт-Петербурга в Москву у 2015 році. На більшості фото дівчина позує з чорним волоссям. Сама Настя в підписі до кадрів іронічно описала свою зовнішність в той період:

“Поки я тут значить прихворіла, вирішила почистити фотоплівку і натрапила на архівні фотки. На першій фотці я святкую свої 21! (талія вийшла з чату). Решта, де у мене чорне волосся, наливні ляхи і пухкі щоки, це я тільки переїхала в Мск. 2015 рік! ДО РЕЧІ, 2 і 3 фотка це день, коли я ходила по співбесідах на вакансію “Хостес” і на передостанній якраз вже фотки з “Чайхони” на Крилатському, куди мене і Маришку (ми разом валили з Петербурга) взяли на роботу!

До речі, в ту ніч повинен був виступати Єгор Крід, але тоді ми його так і не побачили! Чому, не скажу. Пам’ятаю, як керуюча попросила нас одягнутися в стилі R&B. Речей особливо не було, і тому картата сорочка на пояс і косуха — те що потрібно. Прикол, звичайно”, — поділилася спогадами дружина репера Елджея.

Архівна фотопідбірка Івлєєвої викликала цілий шквал коментарів. Одні підписники відзначали, що Настя дуже ретельно попрацювала над зовнішністю і стилем і стала виглядати молодше, ніж на початку свого шляху до успіху, а інші просили зірку повернутися до чорного або свого природного кольору волосся і колишньої ваги.

  «Мистецтво це не зброя»

Нагадаємо, що сама Настя Івлєєва зараз дуже задоволена своїм зовнішнім виглядом. Нещодавно вона розповідала про своє схуднення. За словами телеведучої, 10 зайвих, на її погляд, кілограмів заважали їй жити щасливо. Щоб прийти у форму, про яку Настя давно мріяла, вона повністю змінила своє харчування — тепер воно в основному складається з овочів і риби — і додала в своє життя регулярні заняття спортом.

До слова, б’юті-трансформацію Івлєєвої оцінили далеко не всі шанувальники. Багато хто вирішив, що при колишній вазі її форми здавалися більш жіночними. Сама ж Настя зазвичай відповідає на подібні коментарі підписників з властивим їй сарказмом.