Актуальні новини

Пішла з життя видатна режисер, сценарист і продюсер

Всесвітньо відома режисер, сценарист і продюсер Аньєс Варда померла 29 березня.

Пішла з життя видатна режисер, сценарист і продюсер

Всесвітньо відома режисер, сценарист і продюсер Аньєс Варда померла 29 березня. Причиною смерті став рак молочної залози. У 2015 році Аньєс Варда отримала Почесну "Золоту пальмову гілку" 68-го Каннського кінофестивалю, і стала першою жінкою, що отримала цю нагороду, інформує .

Біографія Аньєс Варди

Аньєс Варда народилася 30 травня 1928 року в Брюсселі. Спочатку Варда розвивалася, як фотограф і досить успішно.

Досить швидко створивши собі репутацію першокласного фотографа, Варда стала офіційним фотографом Театрального фестивалю в Авіньйоні і Національного народного театру, а потім продовжила кар'єру як фотожурналіст.

Працювала фотографом для модних журналів і реклами на Кубі, в Китаї та Іспанії. Її перша персональна виставка відбулася в 1954 році.

Фільмографія режисера

Фільм "Одна співає, інша ні" розповідає історію життя двох молодих жінок, яких доля звела в 1962 році, а через 14 років вони зустрілися знову, згадуючи прожиті роки. Фільм "Щастя" став одним з найвідоміших в творчості Варди.

Трейлер фільму "Щастя"

У 1984 році Варда випустила фільм "Без даху, поза законом" про молодого бурлака по імені Мона.

Трейлер до фільму "Без даху, поза законом"

У 1998 році Анье Варда поставила автобіографічну документальну стрічку "Узбережжя Аньєс", в якій розповідає про себе, починаючи з раннього дитинства, яке пройшло у Бельгії. Режисер використовує відеоінтерв'ю і хроніку, старі фотографії та інсталяції, інсценування сцен з власного життя і фільмів, а також анімацію.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Обшук у Мухарського не пов’язаний з убивством Шеремета — нацполіція

Залишити відповідь