Воно відбулося за два роки до офіційного.

Популярна українська співачка Настя Каменських вирішила поділитися зі своїми підписниками зворушливою історією про своє таємне весілля у Сполучених Штатах, інформує Ukr.Media.

Вони з Потапом вирішили одружитися в Лас-Вегасі під час гастролей. Це рішення було спонтанним. А ініціатором став коханий артистки.

У житті кожної людини є події, які займають особливе місце в серці. Таким для мене став сюрприз, який Льоша влаштував в Лас-Вегасі. Він просто прийшов і сказав: «У тебе є три години, щоб зібратися на церемонію». Це було для мене такою несподіванкою! — написала виконавиця в Instagram.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Потап для церемонії вибрав футболку світлого кольору, піджак і шорти. А Каменських купила просте біле плаття і чорні босоніжки. Наряди шукали у звичайному торговому центрі. За словами зірки, вона зберігає теплі спогади про той день. Пишне весілля відбулася торік у Києві.

“Зараз ми щоразу жартуємо, що зіграли два весілля для кожного з нас. В моєму стилі — велике, елегантне і вишукане весілля в Києві, і в стилі Льошки — яскраве, оригінальне, спонтанне і дуже романтичне весілля-сюрприз у Вегасі”, — підкреслила світська левиця.