Українська співачка, телеведуча і дизайнер Настя Каменських вперше відповіла на запитання про весілля з Потапом.

У понеділок, 13 травня, відбулася презентація альбому групи ZBS Band під назвою Аудіотеатр. На заході були присутні багато українських знаменитостей, серед яких і Настя Каменських, інформує .

Журналіст запитав Каменських про весілля з Потапом, яке обговорюють у ЗМІ.

«Коли ти оберігаєш і намагаєшся тримати в таємниці якісь свої штуки, журналісти шукають різні приводи, щоб написати про мене. Я — дуже популярна дівчина, звичайно. І популярна саме тим, що я нікому нічого не показую. Знаєте, заборонений плід — дуже солодкий. Я, власне, і є цим солодким забороненим яблучком. Коли я буду готова і захочу що-небудь оголосити, сказати, повідати, я обов'язково це зроблю.

А поки я реально оберігаю. Мало того, я записала пісню, яку присвятила своїй коханій людині. По-моєму, я і так сильно просунулася. Ціла пісня, в кінці якої такі слова, присвячені своєму чоловікові. Обіцяю. Там прихований свій меседж. На даному етапі те, що я хотіла показати, вже показала. А як тільки я захочу розкрити свого чоловіка, його ім'я і взагалі, чоловік це чи ні — раптом я дівчина з сюрпризом — тоді все розповім».