Артисти розповіли, скільки часу витрачають на сон.

Чому важливий сон? Ні для кого не секрет, що саме під час сну наш організм починає активно відновлюватися. Сон допомагає нам не тільки відчувати себе краще, але і добре виглядати. На жаль, шалений графік заважає відомим людям досхочу висипатися. Як же знаменитості дотримуються режиму сну, дізнайтеся далі в статті, інформує .

Повноцінний сон — недосяжна мрія для багатьох зірок, але вони намагаються знаходити свої способи дотримуватися режиму. Ось і в інтерв'ю програмі "Ранок з Україною" Олег Вінник, Оля Полякова та інші розкрили свої секрети здорового сну.

Так, Олег Вінник, ще не встиг завершити великий концертний тур по Україні, як одразу полетів до Берліна записувати нові пісні. А повернувшись в

Україну, одразу взявся за зйомки кліпів — про режим сну мова у співака навіть не йде.

"У крайній час я засинаю, коли на вулиці світло, і я закриваю всі штори, щоб хоч якось поспати."

Для сексуальної красуні Даші Астаф'євої важлива кожна хвилина сну. Артистка не нехтує вільним часом і навчилася спати в перервах між зйомками.

"Нафарбована, в перуці і своєму сексуальному домашньому костюмі піднімала ніжки вгору і спала."

Однак, зіркам буває не до сну з-за дивних речей. Так, наприклад, MELOVIN час від часу бачить уві сні, на перший погляд, моторошні речі.

"Мені наснилося, що вбили Монро, і я їй про це написав, тому що дуже нервував. Сказав їй: "Монро, ти там будь здорова і обережна", я не люблю такі сни. Але, якщо ти помираєш уві сні — це дуже добре, до речі, я дуже люблю вмирати уві сні."

  Анатолій Анатоліч зізнався, чому боїться бути присутнім на пологах своєї дружини

А ось Королева ночі Оля Полякова зізналася, що ніколи не користується будильником.

"У мене немає будильника, у мене є менеджер. Він приходить і робить так: "Вставай!". Є час розкидати каміння, і є час збирати каміння. Коли мені стане важко, може, я сяду в якийсь проект пафосний і буду сидіти в кріслі, розвертатися до учасників і більше нічого не робити. А поки мені треба працювати!"

Дзідзьо з жахом згадує той час, коли з-за щільного графіка, три місяці поспіль спав по 2 години на добу, але все ж роботу артист ставить на перший план.

"А це не так важливо — спати. Важливо — більше робити. Я вам скажу, що з ранку у мене, наприклад, є цей спокій, коли я можу сісти, подумати і відчувати. Ці почуття загострюються і тоді я більше пишу, творю і створюю."

А от співак ALEKSEEV, виявляється, зовсім не любить спати.

"Іноді доводиться спати 2 години, іноді не спати дві доби. Мені не потрібно багато часу на сон для того, щоб я заспокоївся. Я не люблю спати."