Учасники круїзу зможуть більше дізнатися про пам'ятки античного та ісламського мистецтва.

Цього тижня паризький Лувр, що нещодавно відкрив парфумерну крамницю з Buly 1803 і вирішив вивести «Мону Лізу» в VR, зняв всі згадки про скандальну сім'ю філантропів Саклер після протесту на чолі з художницею Нан Голдін, а також анонсував перші культурні круїзи на 2020 рік, інформує .

Наступного літа музей і французька компанія Ponant запрошують в поїздку від Афін до Венеції з зупинками в Барі, Которі, Спліті та Равенні, восени збирають відпочиваючих на близькосхідну програму — зі столиці Оману Маскат вони відправляться в Сур і Ель-Хасаб, потім в Доху і Дубай.

Під час цих та інших зупинок про місцеві скарби розкажуть співробітники Лувру: у перший круїз їдуть директор відділу декоративно-прикладного мистецтва Яннік Дюран і знавець античної скульптури Людовік Ложье, у другій — Яннік Лінц, директор відділу ісламського мистецтва.

Крім всієї культурної програми є сенс їхати і заради першокласного плавання.

Ponant везуть гостей адріатичного круїзу на яхті Le Lyrial з 122 кабінами і сюїтами, басейнами на палубі, двома ресторанами Gastronomique і Grill, театром, салоном краси, фітнес-залом, хаммамом і дитячим клубом з аніматорами.

Маршрутом Маскат-Дубай пливтиме яхта Le Jacques Cartier, одна з новітніх, у ній 92 номери і сюїта.

З 14 до 23 серпня 2020 року можна побувати в Греції, Італії, Хорватії, Чорногорії, побачити афінський Акрополь, палац Діоклетіана в Спліті, старий Котор, традиційні для Пулії трулли у Альберобелло, ранньохристиянську архітектуру в Равенні і не тільки.

Другий маршрут (19-27 листопада 2020 року) лежить через Музей ісламського мистецтва в Досі, побудований архітектором піраміди Лувру Юйміном Беєм, відкритий восени 2017-го Лувр Абу-Дабі за проєктом Жана Нувеля, мечеть шейха Зайда, дубайські базари, хмарочос Бурдж-Халіфа і багато іншого.

  Якої статі буде дитина Тіматі та Решетової: Олена Шишкова розкрила таємницю