Наталя Могилевська показала, які продукти дозволяє собі на дієті. Співачка планує скинути 4 кг до кінця місяця і 10 кг до кінця літа.

Популярна виконавиця Наталія Могилевська на своїй сторінці в Instagram розповіла, як харчується. Знаменитість вже багато разів ділилася своїми лайфхаками, які їй допомагають позбавлятися від зайвої ваги. Цього разу артистка зізналася, чому її раціон став більш скромним, ніж раніше. Наталя опублікувала скріншоти, де фахівець прописав її сніданки, обіди та вечері, інформує Ukr.Media.

“Багато хто з вас під минулим постом про раціон висловився, що моя дієта «сумна і нудна». Моє меню 4 роки тому, в період “Танців з зірками” і зараз — істотно відрізняються. Причин тому кілька:

1. У 2017 році я активно займалася танцями, у мене було 3-4 тренування в день. Відповідно, кількість калорій було значно більша. Графік харчування був п’ятикратний.

2. Виходячи з ряду показників останнього обстеження, з’явилися підстави перевести мене на триразовий графік, доктор прибрала перекушування. Змінилася і структура раціону”.

Могилевська зазначила, що раціон харчування повинен складатися фахівцями індивідуально, після проходження обстежень і залежно від рівня фізичної активності і віку.

Під постом Оля Полякова не стрималася, і залишила емоційний відгук:

“А жити як?”, — натякаючи на жорстку дієту Наталії.

Нагадаємо, що Могилевська планує скинути 4 кг до кінця місяця, і 10 кг до кінця літа.