Співачка поцікавилася у шанувальників, як вони зустріли Новий рік.

Наталя Могилевська, яка іде в підпілля, то повертається звідти з феєричним новим кліпом і піснею, завжди тримає в напрузі своїх шанувальників. Співачка ніколи не відкриває повністю таємниці, щодо свого особистого життя, а також вважає за краще тримати інтригу і з інших питань. Мабуть, це і є причиною того, що шанувальники творчості Могилевської так пильно стежать за її сторінкою в Instagram, і радіють кожній новій фотографії, інформує Ukr.Media.

«Друзі, як проходять ваші свята? Розповідайте, хто як відсвяткував:))», — підписала Могилевська своє перше фото, опубліковане в новому десятилітті. На фотографії співачка зображена з келихом шампанського в руках, сидить на поручні м’якого крісла. На ній надіте ошатне плаття з принтом з великих квітів. Розріз сукні вигідно відкриває стрункі ноги Наталії, якими її шанувальники мали змогу насолодитися під час участі співачки в проекті «Танці із зірками».

Звичайно ж, таке красиве фото просто не могло залишитися без коментарів з боку фоловерів Могилевської, які буквально розсипалися в компліментах. «Шикарне плаття і дівчина)) також))», «Яке гарне плаття», «Ах ах ах, ці ніжки», «Образ-бомба!», «Убивчо гарна сукня!», «Наталі хоч Ви і зірка, а я з сільської глибинки, прошу прийняти мій комплімент — Ви красуня — так тримати!!!»,«Єдина, хто ще не зійшла з розуму і схожа все ще сама на себе», — написали фоловери в коментарях.