Катерина Кухар розсекретила свою третю вагітність. Балерина виховує сина і доньку.

Українська балерина Катерина Кухар зробила відверте зізнання прямо під час ефіру шоу «Танці з зірками». Після номера Саші Зарицької та Юрія Мєшкова судді стали коментувати їх танцювальний етюд. Ніхто навіть не підозрював, що крім оцінки виступу Катерина захоче зробити важливу заяву, інформує Ukr.Media.

“Видно, що ваша пара тренується більше всіх учасників цього сезону. У вас з’явилися крила, і ви ніби літали над сценою. Я повірила у вашу історію. Напевно, моя сьогоднішня емоційність викликана тим, що я в очікуванні”, — зізналася Кухар.

Після заяви балерини в студії шоу настала тиша. Судячи з усього, для всіх, включаючи ведучого проєкту Юрія Горбунова, така новина стала несподіванкою. Не всі відразу зрозуміли, що сталося, і сторопіли від таких одкровень балерини. Нагадаємо, що у 39-річної Катерини і її чоловіка Олександра Стоянова є спільна дитина — дочка. Також у Кухар є син від перших відносин.

Колись Кухар втратила дитину на пізніх термінах вагітності. Після трагедії балерина впала в глибоку депресію, і лише балет допоміг їй прийти в себе і відновитися.