Актуальні новини

Наталія Холоденко до і після схуднення: дві різні жінки

Психолог Наталія Холоденко розповіла про зміни, які сталися в її житті всього за два роки.

Наталія Холоденко до і після схуднення: дві різні жінки. Психолог Наталія Холоденко розповіла про зміни, які сталися в її житті всього за два роки.

На своїй сторінці в Instagram популярний психолог, учасниця першого сезону «Танців із зірками» Наталія Холоденко показала, як може змінитися людина, якщо по-справжньому захоче цього. На знімках Наталія зображена з різницею в два роки, тоді у неї була фігура plus size, але при цьому успішна кар'єра і щаслива сім'я. Здавалося б, все прекрасно і ні до чого навантажувати себе дієтами і важкими тренуваннями в спортзалі. Але Холоденко поставила планку – піти ще далі в роботі над собою, інформує .

У підсумку за два роки Наталя Холоденко схудла на 30 кг, змінила стиль одягу – стала більш жіночною.

"Це я! Дві ці різні жінки – це все Я. Різниця – 2 роки, багато переломних рішень, по три консультації психолога на день під час відпустки, не знаю, скільки годин групової терапії і більше ста годин в спортзалі. Різниця не в 30-ти кілограмах, які я скинула за рік. Різниця в сміливості зізнатися собі в тому, що важливо. На фото зліва – я після семінару в Цюріху, де був аншлаг! Я була успішною жінкою, коханою дружиною, мамою, другом… Якби мене запитали, чи щаслива я, то відповідь була б «Так!». Тоді це була максимальна планка досягнень і ніхто не вимагав від мене стати кращою. Моїми друзями стали мої кумири, я бачила своє майбутнє виключно позитивно. Але! Я осмілилася захотіти більшого. І на повну торкнулася емоційного дна, тільки вирішила не бігти від цього, а опуститися нижче. Іноді потрібно розбитися на друзки. Біль – це потужний ресурс, який завжди дає сили для радикальних змін. Мені стало боляче за себе як за дівчинку, у якої ніколи не було приталених суконь і всього, що пов'язано з відвертою привабливістю. І якщо мені хтось скаже, що психологія – це дурниця, тренінги для дурнів, а індивідуальні консультації – це занадто дорого. Я відповім: невже зовсім не страшно так і не спробувати стати краще. Не прикриватися своїм цілком нормальним життям, не задовольнятися тим, що ти виконуєш програму правильної дівчинки, а зітхнути на повні груди, закрити очі і каменем впасти в свої найсміливіші бажання. Психологія – це мій дім, храм, шлях, це найкраще, що я могла вибрати і рекомендую кожному. Життя може і повинне бути феєричним, максимальним, і тягнутися потрібно до цього щосили! P.S. Буду ще краще просто тому, що варта цього! »

  20 травня – День Купальниці: традиції, обряди та прикмети

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь