Наталія Могилевська мало не позбулася волосся через обіцянку схуднути: як зірці вдалося не стати лисою. Співачка назвала свою вагу після різкого схуднення.

Популярна виконавиця Наталія Могилевська на початку червня уклала парі з Анітою Луценко, що схудне на чотири кілограми. У разі програшу вона повністю поголила б волосся. За словами знаменитості, схуднути на чотири кілограми виявилося для неї досить складно, інформує Ukr.Media.

“Ви писали, що це дрібниці і я легко їх скину. Це дійсно так, якщо у тебе нормований графік. Коли ж твої день і ніч перевернуті з ніг на голову… коли ти відлітаєш на відпочинок, щоб через пару днів сісти в літак і повернутися назад — все складається інакше. Друзі, це дійсно важко”, — пише Наталя.

Могилевська зізналася, що в день фінального зважування ваги показали зайві 300 грамів. Зірка припускає, що це через переліт. Наталя розповіла, як їй вдалося позбутися цієї зайвої ваги.

“Це велике навантаження на організм, і вага часто вища після перельоту. Але я була б не я, якби не ставилася до подібних викликів на повному серйозі. Я в останні дні зробила все — і зганяла вагу в сауні, ендосферою, і приймала «чарівну таблетку». І до вечора 26 червня у мене нарешті вийшли мої 72,6 кілограма», — зізналася Наталя.