Як брат і сестра — Ектор Хіменес-Браво показав, як виглядає його мама. Як брат і сестра.

Відомий кулінар і незмінний суддя шоу «МастерШеф» Ектор Хіменес-Браво розповів про свою матір і показав, як вона виглядає зараз. На своїй сторінці в Instagram він опублікував фото, на якому він стоїть в обнімку зі своєю матір’ю. Під знімком кухар поділився спогадами з дитинства, інформує Ukr.Media.

За його словами, коли він був маленьким, то його мама мазала йому волосся лимоном. Таку пораду вона вичитала в журналі, і вирішила її застосувати на своєму синові. Хлопчик був засмучений таким рішенням, адже тоді була нереальна спека, і весь лимонний сік стікався йому в очі.

“Мама колись прочитала в журнал, що влітку на сонці треба намазувати волосся лимонним соком. ОХХхх, спека! + 40 градусів на екваторі. А мама маже мені волосся лимонним соком, він тече в очі, я плачу. Спасибі, мамо, за твою турботу”, — написав він.

Також кулінар розповів, як його мама готувала гарбузовий пиріг з гуавою і сиром. Він дуже любив цей десерт, але ненавидів гарбуз.

“Трюк моєї мами. Мама в дитинстві готувала дуже смачний гарбузовий пиріг з гуавою і сиром — це неймовірно! Але я терпіти не міг гарбуз, і мама готувала так, що я навіть не знав, що він там є! Виходить, мама мене обманом змушувала їсти гарбуз. Через багато-багато років я дізнався, що він там був. Спасибі, мамо, за твою мудрість”, — додав Ектор.

“Так, вона була сувора, але це все було з любов’ю. Багато рис характеру у мене є завдяки мамі, і мій успіх теж завдяки їй, вона показала, як потрібно працювати заради мети, як потрібно важко втілювати свої мрії. Вона намагалася нас оберігати своїм позитивом від того, що робив батько, щоб ми бачили тільки найкраще. Мама жила зі мною в Канаді, я купив їй там будинок. А тоді я почав їздити по всьому світу і мама не могла постійно бути зі мною, а в Канаді одна залишатися не хотіла. Так вона повернулася в Колумбію до мого брата і сестри. А сьогодні вона зі мною в Україні, і нас чекають насичені дні разом, вона зі мною навіть на зйомках, на Майстер Шеф! І можливо ми приготуємо щось разом з дитинства, може знову той гарбузовий пиріг”, — написав під публікацією Майстер Шеф.

За кілька годин знімок набрав 16 тисяч лайків і дві сотні коментарів, в яких підписники відзначили їх схожість:

  • “Як брат і сестра”,
  • “Як дві краплі води”,
  • “Видно, що родичі”,
  • “Мама може вами пишатися. Вона у вас чудова”,
  • “Ви з мамою чудові і такі красиві”,
  • “Ви дуже схожі на маму”,
  • “Мама — нереальна красуня”,
  • “Мама з вами розцвіла”.
  30 квітня — день Зосими пасічника: історія, традиції та прикмети свята