Виконавиця має ціль — за рік втратити 29 кг.

Відома реперша зараз активно бореться із зайвими кілограмами. З її слів вона прагне розпрощатися з 29 кг за рік. В цей час Олена повністю переглянула харчування і вживає тільки дієтичні продукти, інформує Ukr.Media.

Зірка прийшла в одну із програм, де її запропонували скуштувати безліч традиційних страв України, але співачка зізналася, що зараз в її меню їх немає. Співачка відмовилася спробувати м’ясні вареники і також вона зізналася, що не їсть наваристий борщ її тата. Пояснила вона це не дієтою, а негативним впливом деяких продуктів на функціонування її організму.

“М’яско я намагаюся не вживати і його присутність в раціоні мінімізую. Я стала цікавитися користю інших продуктів і я переконана, що вживання червоного м’яса впливає на організм в цілому, а особливо на серце і судини. Я не хочу передчасно врізати дуба”, — з гумором каже Олена.

Знаменитість зараз їсть продукти з глікемічним індексом, який не перевищує 50. До таких продуктів відноситься зелена гречка і кус-кус, а замість м’яса вона їсть биточки з коріння селери.