Незвичайне ім’я, яке знамениті батьки дали дитині при народженні, суперечить не тільки загальноприйнятим нормам, а й із законодавством Каліфорнії, тому прийдеться вигадати інше.

Адвокат Ілона Маска і Граймс заявив, що у сім’ї виникли проблеми з реєстрацією незвичайного імені свого новонародженого сина, інформує Ukr.Media.

За законами Каліфорнії в імені дитини мають міститися лише літери англійського алфавіту. Так що ексцентричному X Æ A-12, схоже, судилося залишитися сімейним іменем — і в майбутньому Маск-молодший напевно подякує владі штату за це. Згідно з однією з теорій, це ім’я вимовляється як «Ексешейтвелв», але є й інші версії.

У Каліфорнії при реєстрації імені дитини можна використовувати тільки 26 літер англійського алфавіту. Таким чином, цифри, знаки, а також будь-які інші символи та емодзі під забороною.

Адвокат стверджує, що Маск і Граймс все ще можуть вписати у свідоцтво про народження обране ім’я. Але влада штату відхилить таку заявку, а оскаржити відмову майже неможливо:

  • “Вони можуть оскаржити відмову на видачу свідоцтва про народження, але це навряд чи закінчиться успішно. Каліфорнія жорстко виступає проти використання зайвих символів в іменах.”

Так що ексцентричним батькам доведеться змінити свої плани. Інакше їх син ризикує залишитися без свідоцтва про народження, а це потягне за собою нескінченні проблеми з документами, що обмежують його права.