Актуальні новини

Netflix придбав фільм «Носоріг» Олега Сенцова

Netflix придбав фільм «Носоріг» Олега Сенцова. Онлайн-прем’єра кримінальної драми відбудеться наприкінці весни. «Носоріг» стане одним із небагатьох українських фільмів, який потрапив у колекцію стримінгу.

Окрім Netflix, стрічка також була куплена для показу у Великобританії, Франції, Італії та інших країнах світу. Телевізійна прем‘єра фільму Сенцова запланована на німецько-французькому телеканалі ZDF/ARTE. Прокат «Носорога» в українських кінотеатрах стартує 17 лютого 2022 року, а львів’яни зможуть також відвідати допрем’єрний показ за участю режисера.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1535365 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1535365{
margin: 0!important;
}
}

«Носоріг» є другою повнометражною роботою українського режисера Олега Сенцова. Світова прем’єра фільму відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти», українська – минулої осені на Київському тижні критики. Стрічка Сенцова була визнана найкращою на Стокгольмському міжнародному кінофестивалі. Роботу над фільмом Сенцов почав ще у 2013 році. Проте режисера арештували у травні 2014 року за сфабрикованими звинуваченнями. Сенцов провів у російських в’язницях п’ять років.

Історія фільму «Носоріг» заснована на подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

Зйомки «Носорога» проходили в Кривому Розі, Львові та Києві й завершилися в грудні 2020 року. Фільм створений у копродукції України, Польщі та Німеччини. Українську сторону виробництва представляють продюсер Денис Іванов («Артхаус Трафік») та Олег Сенцов («Край Кінема»).

  Віктор Павлік зізнався, що хоче прожити, як можна довше, щоб бачити, як росте молодший син

Залишити відповідь