44-річний Алекс Родрігес дуже хоче, щоб Джен народила йому малюка.

Зовсім скоро Дженніфер Лопес відправиться під вінець в четвертий раз. Адже нинішній обранець 50-річної співачки буквально носить її на руках і здуває з неї пилинки. 44-річний Алекс Родрігес дуже хоче, щоб Джен народила йому малюка. Зірка налаштована рішуче — вона заявила, що планує стати матір'ю втретє, інформує .

Дженніфер Лопес здивувала шанувальників, розповівши їм про свої материнські плани. Все сталося під час телешоу Ході Котб на радіо SiriusXM. Журналістка розпитувала знаменитість про майбутнє одруження.

У якийсь момент вона поцікавилася, чи планує Дженніфер після весілля народити дитину від Алекса Родрігеса. У відповідь співачка одразу ж і без вагань відповіла: «Звичайно, так!» Якщо співачка здійснить свій намір, то вона стане мамою п'ятьох дітей.

Джен також розповіла про своє найзаповітніше бажання. Співачка, за її словами, довго і наполегливо працювала все життя. Отримати премію «Оскар» було її мрією з дитинства. Вона сподівається, що критики і шанувальники оцінять її фільм «Стриптизерки». «Ви наполегливо працюєте все життя, і вам цікаво, чи помічає хтось ваші старання», — додала вона.

Нагадаємо, весілля Дженніфер Лопес і Алекса Родрігеса відбудеться в кінці року. Місце торжества вони тримають в таємниці. Правда, днями Алекс натякнув, що вони збираються одружитися не в Америці. Можливо, одруження відбудеться в Еміратах. Звичайно, молоді хотіли б зіграти весілля і раніше, але обидва будуть зайняті до кінця жовтня. Дженніфер готується до виходу свого нового альбому, Алекс — до ігор чемпіонату світу з бейсболу, де він виступає в якості коментатора.

Співачка почала зустрічатися з м'язистим красенем у лютому 2018 року. Зараз вона виховує 11-річних близнюків Макса й Емму, які були народжені у шлюбі з Марком Ентоні. Крім того, в артистки прекрасні стосунки з дітьми Алекса від Синтії Скертис — 14-річною Наталією та 11-річною Еллою. Зі слів Алекса, його дочки просто в захваті від Дженніфер. Втім, Лопес давно звикла вважати, що у неї четверо дітей.

  Помер легендарний італійський композитор Енніо Морріконе