Актуальні новини

Netflix знімає свій перший фільм в Україні

Частина зйомок фільму «The Last Mercenary», який знімає Netflix, відбудеться у Києві. Це перша стрічка американського сервісу, яка буде знята в Україні. Про це у п’ятницю, 31 липня повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Він зазначив, що за сюжетом, події комедійного бойовика про політичні інтриги «The Last Mercenary» розгортатимуться у Франції. Незважаючи на це, частина зйомок відбудеться у Києві. Також зніматимуть і у Парижі. Зйомки вже стартували і триватимуть до осені.

Відповідальні за зйомки у Києві – міжнародна кінокомпанія Apple Tree та українська компанія Star Media.

Серед головних акторів – Жан-Клод Ван Дам і Албан Іванов. Продюсери – Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві и Оліас Барко. Режисером стрічки є Девід Шарон, оператор-постановник – Т’єррі Арбогаст.

Зазначимо, що попередні два фільми французького кінорежисера Оліаса Барко, які були також зняті в Україні, провалилися.

До прикладу, стрічка «Поліна і таємниця кіностудії», прем’єра якої в Україні відбулася у 2019 році, змогла зібрати лише 1,2 млн грн, незважаючи на те, що кошторис фільму становив 54 млн грн. Окрім цього, фільм отримав переважно негативні відгуки серед українських кінокритиків. На сайті IMDb фільм має оцінку 4,7 із максимальних 10.

Фільм «Холодна кров» із Жаном Рено у головній ролі, який також знімався в України, також не виправдав сподівань глядачів. Незважаючи на те, що зйомки фільму обійшлися у 73,8 млн грн – касові збори становили близько 26 млн грн.

  Freedom Jazz теж відмовилися їхати на Євробачення-2019

Залишити відповідь