Учасниця “Жіночого Кварталу” та її коханий очікують на первістка.

Незабаром співачка і учасниця “Жіночого Кварталу” VERA KEKELIA стане мамою. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram, опублікувавши серію фото, де зображена з вагітним животиком, інформує Ukr.Media.

На чуттєвих знімках артистка позує оголеною, прикриваючись напівпрозорою тканиною. Природності і ніжності її образу додали легкий макіяж і невимушена зачіска.

“Найпрекрасніше, що з нами могло статися. Спасибі”, — підписала фото зірка.

Таким чином, співачка підтвердила припущення шанувальників — так, вона носить під серцем дитину. При цьому стать дитини поки тримає в секреті.

Артистка перебуває на сьомому місяці вагітності. Так що цілком можливо доля готує їй особливий подарунок до дня народження, який VERA KEKELIA святкує 5 травня.

Цікаво, що майбутні батьки вже отримують подарунки від друзів, наприклад від сім’ї Бабкіних. До того ж мама трьох дітей Сніжана Бабкіна охоче ділиться з Вірою слушними порадами.

Нагадаємо, VERA KEKELIA і Роман Дуда (DUDA) познайомилися на вокальному шоу “Голос країни 7”. Камерне весілля пара влаштувала у 2017 році. У своїх інтерв’ю співачка неодноразово розповідала, що коханий став для неї надійною опорою. Віру і Романа пов’язує не тільки шлюб, але і творчість. При цьому подружжя зізнавалося, що їх головним спільним проектом буде сім’я.