Закохані вже не приховують відносин.

Пройшло зовсім небагато часу відтоді, як колишнього чоловіка Слави з “Неангелів” пластичного хірурга Едгара Камінського підозрювали у новому романі і вичисляли його нову пасію — і ось закохані вже не приховують відносин, виставляючи у Мережу спільні фото, інформує Ukr.Media.

Так, арт-директор відомого українського модельєра, автор проєктів Ольга Багата, яка нещодавно розповіла про те, як почався її роман з Камінським, написала в Instagram зворушливий пост, додавши фото з Едгаром. Вони обидва позують в чорних захисних масках, тісно притулившись один до одного.

У публікації Ольга подякувала Едгару за участь у благодійній акції по збору коштів для тих, хто втратив роботу через пандемію COVID-19, а також усім, хто потребує. Ольга зворушливо назвала Едгара “коханим” і зазначила, що дуже ним пишається, так само і як його друзями, які надають допомогу людям.

“Я дуже пишаюся своєю коханою людиною Едгаром Камінським, його друзями і всіма людьми, які приєдналися до флешмобу #залишайсявдомаядопоможу. Сьогодні вже перерахували 60 000 грн і допомогли 30 сім’ям. До кінця карантину число сімей збільшиться до 100, а якщо ви приєднаєтеся, то буде ще більше”, — закликала Ольга.

Нагадаємо, що Слава і Едгар Камінські розлучилися в червні 2019 року. У листопаді 2019 Камінський розповів, що у нього вже є нові відносини і прокоментував, що не зможе повернутися до Слави. Трохи пізніше стало відомо, що новою коханою успішного пластичного хірурга стала арт-директор дизайнера Жана Грицфельдта Ольга Багата. Закохані вже встигли разом відпочити у французьких Альпах.