Ольга Багата вперше прокоментувала відносини з хірургом.

Нова обраниця колишнього чоловіка української співачки Слави Камінської, як і сам пластичний хірург, більше не приховують свій роман. Про те, що Едгар Камінський почав зустрічатися з іншою жінкою в мережі говорять вже давно. Нова подруга екс-чоловіка Слави — арт-директор дизайнера Жана Гріцфельдта Ольга Багата. Дівчина дала своє перше інтерв’ю щодо роману з Камінським, інформує Ukr.Media.

Ольга більше не тримає в таємниці відносини з пластичним хірургом, і розповіла, що перший крок зробив саме Едгар. Дівчина зізналася, що він поводився, як справжній чоловік. Ольга вважає, що Камінський по-справжньому її завоював, він старався для того, щоб їх взаємини розвивалися, і кожен день домагався красуню. І домігся.

Цікаво, що Багата вже встигла познайомитися з дітьми Камінського, і схоже, навіть ладнає з ними. У дівчини також є дитина — син. «У нас троє дітей, уявляєте? Ми взагалі дуже любимо дітей один одного. Бо сім’я — це найголовніше», — говорить Ольга журналістам. Також дівчина заявила, що вона поважає колишню дружину Едгара, і сім’я коханого для неї дуже важлива.