Ще один хіт української поп-діви.

Нова відеоробота співачки пронизана символізмами, які чітко перегукуються зі змістом пісні. У кліпі Тіна Кароль хоче почути свій “внутрішній голос, прислухатися до своєї внутрішньої дитини”. Такі абстрактні речі показані в кліпі навмисно детально, щоб підкреслити реальність утілення сенсу пісні-маніфесту «Іди на життя», інформує Ukr.Media.

“Усередині кожного з нас є маленька дитина, голос якої потрібно та важливо чути протягом усього життя. Хто ж пророкує нам долю? Ніхто, доля всередині нас! Ми самі собі компас і карта, потрібно тільки правильно та щиро робити свій вибір у житті! Хай моя пісня допоможе зазирнути у свою душу і почути голос своєї внутрішньої дитини. Довіртеся їй, вона підкаже правильний шлях. Ідіть по життю сміливо”,- говорить про свою нову роботу Тіна Кароль.

Кліп, режисером якого виступила Поллі Пірс, знімався в Лос-Анджелесі. Виконавчим продюсером кліпу виступила Анна Пагава.

«Іди на життя» — це сповнений життя маніфест Тіни Кароль. Нову пісню співачка називає доленосною, покликаною вселити віру та надію в серця її шанувальників. Тіні Кароль завжди вдаються сильні, характерні пісні, які стають справжніми саундтреками до долі мільйонів людей.

Дивіться новий кліп української поп-діви: