Попередня дитина у народного артиста з'явилася на світ півтора роки тому.

У 2018 році багатьох потрясла звістка про те, що знаменитий актор Еммануїл Віторган, який скоро святкуватиме свій 80-річний ювілей, став батьком чарівної дівчинки Етель.

Дружина артиста Ірина Млодик стверджує, що сама народила дитину і не користувалася послугами сурогатної матері. В кінці серпня 2019 року стало відомо, що Ірина Михайлівна подарувала своєму чоловікові ще одну дочку, інформує .

– Вона народила сама і каже: «Давай ми ще одного хлопчика або дівчинку народимо». Я кажу, ти ж тільки що звідти. А їй дуже хочеться, — розповідав раніше Віторган. — Вона довгі роки не могла цього зробити з певних жіночих причин, але тут для неї таке щастя, таке задоволення.

Чутки про поповнення в сімействі пішли ще в середині літа, коли Еммануїл Гедеонович написав в соцмережах, що шукає двох нянь: одну для немовляти, іншу — для півторарічної дівчинки. Після появи на світ Етель щасливий батько не поспішав показувати її публіці доти, поки дівчинці не виповнилося 11 місяців, але знімками наймолодшої доньки він поділився вже в кінці серпня.

– У нас поповнення, на світ з'явилася ще одна донечка… Кларочка!!! — написав Еммануїл Віторган під спільним фото з дружиною і двома дочками.