Актуальні новини

Оголошено номінантів на премію «Оскар-2021»

Оголошено номінантів на премію «Оскар-2021». 93-тя церемонія, під час якої назвуть переможців, відбудеться 25 квітня.

Лише для цієї церемонії Академія кінематографічних мистецтв США змінила регламент премії, дозволивши брати участь у відборі фільмам, які не виходили у прокат, а тільки демонструвалися на різних цифрових платформах. Але при цьому вони повинні мати запланований показ у кінотеатрах.

Крім того, цього року кількість номінацій скорочено із 24 до 23: «найкращий звук» та «найкращий звуковий монтаж» об’єднано в одну.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1515782 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1515782{
margin: 0!important;
}
}

З огляду на пандемію коронавірусу, церемонія вручення премії «Оскар 2021» буде проходити одночасно в декількох місцях, у тому числі й з театру Dolby, де вона проходить щороку.

Номінанти на «Оскар 2021»

Найкращий фільм:

  • «Батько»
  • «Юда і Чорний месія»
  • «Манк»
  • «Мінарі»
  • «Земля кочівників»
  • «Перспективна дівчина»
  • «Звук металу»
  • «Суд над чиказькою сімкою»

Найкращий режисер:

  • Томас Вінтенберг («Ще по одній»)
  • Девід Фінчер («Манк»)
  • Лі Айзек Чанг («Мінарі»)
  • Емерелд Феннелл («Перспективна дівчина»)

Найкращий актор:

  • Різ Ахмед («Звуки металу»)
  • Чедвік Боузман («Ма Рейні: Мати блюзу»)
  • Ентоні Гопкінс («Батько»)
  • Гері Олдмен («Манк»)
  • Стівен Йєн («Мінарі»)

Найкраща актриса:

  • Френсіс Макдорманд («Земля кочівників»)
  • Кері Малліган («Перспективна дівчина»)
  • Віола Девіс («Ма Рейні: Мати блюзу»)
  • Ванесса Кірбі («Фрагменти жінки»)
  • Андра Дей (The United States Vs. Billie Holiday)

Найкращий актор другого плану:

  • Саша Барон Коен («Суд над чиказькою сімкою»)
  • Деніел Калуя («Юда та чорний месія»)
  • Лакет Стенфілд («Юда та чорний месія»)
  • Леслі Одом-молодший («Одна ніч в Майамі»)
  • Пол Рачі («Звуки металу»)

Найкраща актриса другого плану:

  • Глен Клоуз («Елегія Гіллбіллі»)
  • Олівія Колман («Батько»)
  • Ю-Джанг Юн («Мінарі»)
  • Аманда Сайфред («Манк»)
  • Гелена Зенгель («Новини зі всіх кінців світу»)
  • Марія Балакова («Борат»)

Найкращий оригінальний сценарій:

  • «Юда і Чорний месія»
  • «Мінарі»
  • «Перспективна дівчина»
  • «Звук металу»
  • «Суд над чиказькою сімкою»

Найкращий адаптований сценарій:

  • «Борат 2»
  • «Батько»
  • «Земля кочівників»
  • «Одна ніч в Маямі»
  • «Білий тигр»

Найкращий анімаційний фільм:

  • «Onward»
  • «Подорож на Місяць»
  • «Душа»
  • «Легенда про вовків»
  • «Баранчик Шон. Фармагеддон»

Найкращий фільм іноземною мовою:

  • «Куди ти йдеш, Аїдо» (Quo Vadis, Aida, Боснія і Герцеговина)
  • «Ще по одній» (Another Round, Данія)
  • «Кращий час» (Better Days, Гонконг)
  • «Колектив» (Collective, Румунія)
  • «Людина, яка продала свою шкіру» (The Man Who Sold His Skin, Туніс)

Найкраща музика:

  • «П’ятеро однієї крові» (Da 5 Bloods)
  • «Манк» (Mank)
  • «Мінарі» (Minari)
  • «Душа» (Soul)
  • «Новини з усього світу» (News of the World)

Найкращий дизайн костюмів:

  • «Емма»
  • «Манк»
  • «Піноккіо»
  • «Ма Рейні: Мати блюзу»
  • «Мулан»

Найкраща операторська робота:

  • «Манк»
  • «Юда та чорний месія»
  • «Новини з усього світу»
  • «Земля кочівників»
  • «Суд над чіказькою сімкою»

Найкращий монтаж:

  • «Батько»
  • «Земля кочівників»
  • «Перспективна дівчина»
  • «Звуки метала»
  • «Суд над чіказькою сімкою»

Найкращий грим та зачіски:

  • «Емма» (Emma)
  • «Елегія Хіллбіллі» (Hillbilly Elegy)
  • «Ма Рейні: Мати блюзу» (Ma Rainey’s Black Bottom)
  • «Манк» (Mank)
  • «Піноккіо» (Pinocchio)

Найкращий документальний фільм:

  • «Колектив» (Collective)
  • Crip Camp
  • «Агент кротів» (The Mole Agent)
  • «Мій учитель – восьминіг» (My Octopus Teacher)
  • «Час» (Time)
  30 січня — день Антона: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь