Олег Винник розповів де відсвяткував своє 48-річчя. Співак поділився подробицями святкування в інтерв'ю.

Один з найпопулярніших виконавців України Олег Винник, якому 31 липня виповнилося 48 років, вперше розповів, як відзначив день народження. В інтерв’ю програмі “Світське життя” музикант зізнався, що святкування пройшло за кордоном. За словами артиста, влітку він перебував у Німеччині, де у нього є квартира зі студією звукозапису, інформує Ukr.Media.

“Буду відвертий, з 12 ночі сну не було. Ну і саме прикольне, така класика жанру, що о 8 ранку почали дзвонити чиновники і спробуй не взяти трубку”, — зазначив Винник.

З ким відсвяткував і скільки коштувало торжество, Винник не розповів. Співак зазначив, що йому абсолютно все одно, де відзначати і які подарунки йому піднесуть, головне — отримати заряд позитивних емоцій.

“Неважливо, ти за столом святкуєш на Мальдівах, в ресторані крутому або просто десь в полі. Мені важлива одна річ — якомога більше отримати справжніх емоцій, а не ці всі речі “а як я зараз прийду до нього, а як я скажу, а що я подарую, чи буде він задоволений”. Господи, для чого це все?”,- заявив Олег.