Можливість знову відчути себе дитиною.

Популярний співак Олег Винник поділився зворушливими дитячими спогадами про світле свято Пасхи. У цьому році українцям доведеться відзначати одне з головних релігійних свят вдома, інформує Ukr.Media.

Однак, артист не засмучується, адже найважливішим залишається те, щоб Воскресіння Христове настало в душі.

Для мене, як для віруючої людини, Пасха завжди була і залишається найбільшим і світлим святом. Раніше в цей день обов’язково ходив до церкви на службу. Люблю цей хвилюючий стан, святе таїнство, з величезною повагою ставлюся до всіх традицій. В дитинстві допомагав матері пекти паски: збивав білки, діставав паски з печі, а потім самостійно прикрашав їх. Після церкви ми збиралися всією родиною за столом і починали пробувати великодні ласощі. Це був особливий час! — розповів Олег Винник.

За словами співака, зараз він теж намагається провести святковий день разом з рідними і дотримується традиції, яку забрав з собою з дитинства.

Полягає вона в тому, щоб стукнутися один з одним крашанками, хто кого переможе. А ще об лоб можна — так перевіряється характер. Це завжди дарує радість за столом і дає можливість знову відчути себе дитиною — зазначив артист.