Співачка запально танцювала в першому ефірі танцювального проєкту.

Минулим днем відбулася одна з найочікуваніших подій кінця літа — прем'єра нового сезону проєкту "Танці з зірками" на каналі "1+1". Одним з найбільш запам'ятовувальних номерів став виступ української співачки MARUV.

Серед конкурсантів нового сезону шоу "Танці з зірками" виявилася епатажна співачка MARUV, а її партнером став Євгеній Дмитрієнко, відомий як JAY. У першому ефірі проєкту пара вирішила підкорити глядачів і суддів провокаційною постановкою, інформує .

MARUV і JAY вийшли на паркет у латексних костюмах і у взутті на високих підборах. Без зайвих проблем учасники виконали свій танець, а в кінці завалилися на стіл журі. Правда, ця витівка викликала далеко не захват у самого суворого судді проєкту.

Так, Катерина Кухар зробила MARUV зауваження і зазначила, що хотіла побачити "інтелігентну провокацію", а не зухвала поведінка артистки. Прима-балерина порівняла співачку з героїнею роману "Мадам Боварі" і подарувала їй примірник твору. У відповідь епатажна учасниця презентувала члену журі білі трусики.

Попри невелику суперечку з суддею, в цілому номер MARUV і JAY глядачам припав до вподоби. Користувачі вже встигли оцінити виступ парочки: "Це був справжній Bang", "Це найкращий танець за всю історію Танців з зірками", "Це просто бомба!", "Це занадто шикарно".